۱۳۹۰ مرداد ۳۰, یکشنبه

بشار اسد و معمر قذافی در آستانه سقوط؛ شورای هماهنگی به دنبال الله اکبر

شما شورای هماهنگی هستید یا شورای ناهماهنگی با مطالبات ملت؟! تکبیر شبانه سر بدهیم! بازگشت به دو سال قبل. شورای هماهنگی خیلی زحمت می کشه واقعاً

۶ نظر:

 1. نمیدونم ولی فکر میکنم شما داخل ایران نیستید.این برای شروعی دوباره است.امیدوارم مردم حداقل همین الله اکبر رو بگن هر چند که من با الله و اکبر مخالفم.

  پاسخحذف
 2. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این موضوع شوخی نیست٬ این یعنی کشتن همه هندی ها٬ ژاپنی ها٬ کره ای ها٬ چینی ها و… ٬ این یعنی « کشتن » بیش از دو میلیارد نفرانسان و باجگیری از تمام مسیحیان٬ یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی حقوق بشر اسلامی !؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکارو دیدگاه وحشیگرانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته است و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.
  در مورد این حکم اسلام از خاتمی و بنی صدر و رجوی وسروش و عبدالعلی بازرگان و هر کسی که ادعای اسلام دارد سوال کنید تا جواب صریح بدهند.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  لطفاً این حکم اسلامی را در سایتهای مختلف کپی و پیست کنید تا به اطلاع همه ایرانیان برسد.

  پاسخحذف
 3. آیه سوره بقره: 62
  کسانی که ایمان آورده‌اند، و کسانی که به آئین یهود گرویدند و نصاری و صابئان [= پیروان یحیی‌] هر گاه به خدا و روز رستاخیز ایمان آورند ، و عمل صالح انجام دهند، پاداششان نزد پروردگارشان مسلم است؛ و هیچ‌گونه ترس و اندوهی برای آنها نیست. (هر کدام از پیروان ادیان الهی، که در عصر و زمان خود، بر طبق وظایف و فرمان دین عمل کرده‌اند، مأجور و رستگارند.)

  تمام مذاهب عزیزند. معنویت گراها عزیزند و حتی کسانی که به زبان خدا را هم قبول ندارند.
  چرا بزرگانی چه در جوامع مسلمین و چه جوامع غیرمسلمان چنین چیزهایی نمی گویند؟ چرا گاندی با مسلمانان بدرفتاری نمیکرد؟
  همانگونه که ایدئولوژی شدن مذهب خطرناک است ایدئولوژی شدن ملی گرایی و نژاد آریایی هم خطرناک است.
  من از این موج وطن پرستی وحشت دارم همانطور که موج مذهی پرستی قبل از انقلاب فاجعه آفرید.

  پاسخحذف
 4. اگر واقعا اهل عمل و پیکارید پس آن شعارهای کروبی دستگیر بشه ایران قیامت میشه چه شد ؟
  بفرمایید در خیابان ها
  چرا در هر تظاهرات تعداد کمتری شرکت می کنند ؟
  انقدر به افرادی مثل خاتمی خرده نگیریم. ما که عقیده مان با او فرق می کند چه گلی به سر مردم زده ایم؟
  به امید روزی که عمل بیشتر از عقیده ارزش یابد...

  پاسخحذف
 5. حالت خرابه داداش

  پاسخحذف
 6. شروغ دوباره کجا بود الان به مردم بگن دولا شو میشن
  چندبار الله اکبر بگیم
  شروع دوباره همت و غیرت می خواد که آب رفته

  پاسخحذف